Formularz

kontaktu

  ul. Żwirki i Wigury 27

  32-600 Oświęcim

  tel. +48 602 743 524

  E-mail: biuro@duokuchnie.pl

  Czynne

  Poniedziałek – Piątek 9 – 17

  Sobota 9 – 13

  Niedziela nieczynne

  Opinie

  Naszych klientów

  "Świetne wykonanie mebli kuchennych oraz szafy na wymiar. Jesteśmy wraz z mężem bardzo zadowoleni z usługi 🙂 Na pewno to nie nasza pierwsza współpraca z Duo Kuchnie.”

  Julia P. Klient

  "Pełny profesjonalizm. Wykonanie najwyższej jakości. Jestem bardzo zadowolony. Cały personel bardzo pomocny w doradzeniu właściwego wyboru i to już w fazie projektowania. Solidne wykonanie. Nie mam żadnych uwag, a jestem wymagający. Ponadto wykonanie terminowe.”

  Grzegorz Środa Klient

  "Meble na wymiar zamówiłam w studio Duo - zostało nam polecone przez znajomych. Wszystkie dobre opinie się potwierdziły ponieważ meble są piękne. Zlecenie zostało wykonane bardzo szybko, mimo że meble były z najwyższej jakości materiałów. Panie w studio bardzo fachowo i z zaangażowaniem podchodzą do wszystkich klientów. Polecam tą firmę .”

  Renata K. Klient

  "Firma godna polecenia, pod długich poszukiwaniach znalazłem kogoś kto zna się na rzeczy i nie chodzi i wykonanie choć jest perfekcyjne, ale o za projektowanie małej kuchni gdzie trzeba było mieć pomysł żeby wszystko się zmieściło i było funkcjonalne, 100% zadowolenia z całości usługi, POLECAM! ”

  Bartłomiej Traczyk Klient